Srpen 2015

Na záři zhruba přednastaveno

24. srpna 2015 v 20:50 | Sabča |  Diář a Zprávy
Ahojky lidi jen jsem Vám chtěla říct, že na září mám tak nějak zhruba přednastavené články takže tady něco bude, ale jak budu komentovat v září to nevím to v/Vám neslibuju tak se mějte hezky ahoj Sabča

připravená soutěž na září

19. srpna 2015 v 22:58 | Sabča |  Soutěže
Ahojky lidi jen jsem v/Vám chtěla říct, že začátkem září mám pro v/Vás nachystanou soutěž. Ta soutěž bude probíhat od 7.září.2015 a potrvá nejpozději do 21. září.2015 do 23:59 hodin. Více informací se dozvíte až po uveřejnění soutěže tak jen, aby jste to předběžně věděli tak se mějte hezky ahoj Sabča

Rozhovor HockeyGirl se mnou-část 2.

19. srpna 2015 v 21:36 | Sabča |  Rozhovory
Ahojky lidi tak, jak jsem v/Vám slíbíla tak slib dodržím. Je tu další část slibovaného rozhovoru. Tentokrát se o mě dozvíte například:jaké mám ráda roční odbobí atd. Tak v/Vám přeju příjemné počtení a za rozhovor HockeyGirl se mnou děkuji a mějte se hezky ahoj Sabča.


OTÁZKY:


1. Jen tak na začátek, takové informační otázky. Pokud někdo nečetl předchozí rozhovory, aby byl trošku v obrazu. Takže, jak dlouho bloguješ?
2. Co tě přimělo k tomu vytvořit si vlastní blog?
3. Napiš něco o sobě, co děláš (pracuješ, škola), co máš a nemáš ráda, jakou máš povahu.
4. Máš nějaký sen, který by sis chtěla někdy v budoucnu splnit?
5. Jaké roční období máš nejradši a proč?
6. Vím, že máš za sebou maturitu a taky řidičský průkaz. Jak ses cítila při těchto větších krocích v životě?
7. S kým převážně slavíš narozeniny a jak?
8. Co momentálně nejvíc používáš? Tablet nebo notebook?
9. Jaká hudba se ti teď líbí a můžeš klidně vypsat ty písničky zvlášť.
10. Jaký taneční styl máš nejradši a proč?
11. Kde jsi už všude byla na dovolené a kam by ses chtěla někdy podívat?
12. Co je pro tebe nejdůležitější v přátelství?
13. Věříš na duchy, UFO, paranormální jevy a další záhady, které jsou i nejsou nějak moc doložené důkazy?
14. Z čeho máš (největší) strach?
15. Co bys dělala, kdybys někde na ulici našla peněženku někoho cizího a byly tam všechny doklady (občanka, řidičák, průkazka zdravotní pojišťovny, karta do bankomatu) a nějaká větší částka peněz?
16. Jaký operační systém je podle nejvíc vychytaný a který bys nikdy nechtěla zkusit?
17. Na jaký film ses naposledy dívala? Může to být v kině, v televizi nebo na počítači
18. Jaká nejhorší věc se ti kdy stala, a nikdy na ni nezapomeneš?
19. Nakupuješ ráda? Jestli ano tak jestli sama anebo s někým a když ne, tak co tě na tom nebaví.
20. Jakou slavnou osobnost bys chtěla potkat a proč?
21. Líbí se ti nějaký cizí jazyk (kromě němčiny a angličtiny), popřípadě jestli by ses ho chtěla naučit.

22. Jaký máš názor na uprchlíky?

A MOJE ODPOVĚDI:

1.) Nevím přesně úplně jak dlouho kdybych měla říct u všech blogů, ale u nynějšího blogu ho mám teď 5. rokem. Takže na tomto blogu 5 let bloguju už. Takže jsem měla letos takové menší výročí.
2.) Co mě přimělo vytvořit si blog? To už si ani nepamatuju akorát vím, že jsem na to narazila náhodně a nějak mě to začalo bavit
3.) Jsem nyní na vysoké škole. Z hlediska povahy jsem tvrdohlavá občas, snažím se pomáhat, jsem obětavá, upřímná. Nemám ráda lež, nebo když mě někdo podrazí, dále nemám ráda pomluvy.
4.) Nevím jestli sen, ale plány určitě mám, ale dalo by se říct, že je to i sen.
5.) Nejraději mám léto, protože je hezky, člověk se nemusí oblékat, je teplo, člověk se může koupat a užívat si venku. A ještě mám ráda jaro, protože příroda a vše kolem toho rozkvétá.
6.) Při maturitě to jsem se dost bála, protože abych jí zvládla(kdo by se nebál, že jo …), ale nakonec jsem to zvládla i když největší strach musím říct, že jsem teda měla z češtiny a možná i trochu z ekonomiky, ale měla jsem docela štěstí na otázky, že se daly hodně okecat, protože to mělo třeba i provázanost z jiných předmětů. Co se týče řidičáku tam jsem měla taky docela dost strach, ale naštěstí jsem to taky zvládla.
7.) Narozeniny spíš slavím hlavně s rodinou. A jak je slavím? Neslavím je nějak speciálně, spíš tak klasicky většinou se sejdeme na oběd a potom na posezení atd.
8.) Nejvíc teď používám oboje dvoje, ale víc si myslím, že teď tablet.
9.) Hrozně se mi líbí taneční hudba. Například vždy, když poslouchám evropu 2 a nějaká písnička se mi zalíbí tak si jí většinou hned stáhnu z internetu.
10.)Nejraději mám asi street dance celkově tam patří do něj hodně tanečních stylů a proč?Protože v tomhle tanečním stylu je zahrnuto hodně dalších stylů, které do tohoto tance patří, že je to takové pestré hodně.
11.)Tak byla jsem v Chorvatsku, Itálii, Řecku, Tunisu,Anglii, Francii, … . A chtěla bych se podívat asi třeba někdy do Ameriky , ale jen jakoby poznávačku, více asi ne
12.)V přátelství je pro mě nejdůležitější důvěra, porozumění, aby se ten člověk přede mnou nepřetvařoval, že si hraje na mého přítele, aby mi člověk nelhal a nepomlouval mě za zádama.
13.)Ani na nic takového nevěřím.
14.)Největší strach mám z hadů, pavouků a trochu se bojím i výšek, ale to fakt jenom trochu.
15.)Tak to je snad jasné, šla bych to odevzdat na policii.
16.)Nejlepší si myslím, že jsou windows 8, protože jsou hodně vymakáné a to jak graficky tak i funkčně(myslela jsem si, že mi budou hodně vadit a že si na ně nezvyknu), ale zvykla jsem si na ně velice rychle, další, které se mi také líbí jsou windows 7. A který bych nechtěla zkusit?Ne přímo zkusit, ale já už jsem je měla, ale to bylo hodně dávno to byly windows 98. A dále nevím, zda-li bych chtěla windows 10, ale asi jo, ale nevím.
17.)Naposledy jsem viděla v televizi Harryho Pottera 7.-část 1.
18.)Nedá se říct, že nejhorší věc, ale spíš to, že mě někdo pomluvil od koho jsem to vůbec nečekala, ale to už je hodně dávno.
19.)Jako nakupuju ráda a většinou s někým.
20.)Ty jo tak to vůbec nevím asi Jareda, protože bych si s ním aspoň pokecala anglicky.
21.)Ty jo no tak to je těžká otázka no nejvíce se mi líbí angličtina, nebo němčina, ale kdybych měla říct něco jinýho tak by třeba byla zajímavá italština, ale nevím jestli bych se jí chtěla naučit.
22.)Tak tady se moc vypisovat nebudu, ale myslím si, že je to celosvětový problém a uvidí se, jak to bude dál.
Brzy tu bude další rozhovor

18. srpna 2015 v 19:12 | Sabča |  Rozhovory
Ahojky lidičky to jsem opět já jen jsem v/Vám chtěla říct, že brzy sem umístím další část rozhovoru, co se mnou dělala HockeyGirl jen ještě nevím kdy budu se snažit co nejdříve hned jak ho zpracuju tak se aspoň zase o mě něco nového dozvíte tak se mějte hezky ahoj Sabča


V Září tu moc nebudu

18. srpna 2015 v 18:48 | Sabča |  Diář a Zprávy
Ahojky lidičky jen jsem v/Vám chtěla oznámit, píšu V/vám to pro jistotu dopředu, že v září nevím, jak tu budu. Jinak jsem v/Vám chtěla oznámit, že už pomalu na září jsem začala přednastavovat články tak, aby jste o tom věděli mějte se hezky a ahoj Sabča


u auta

14. srpna 2015 v 14:00 | Sabča |  fotky
Jared Leto
se zavřenýma očima

14. srpna 2015 v 10:00 | Sabča |  fotky
Jared LetoJared se fotí

13. srpna 2015 v 13:30 | Sabča |  fotky
Jared Leto


černobílý trojshoot

13. srpna 2015 v 12:30 | Sabča |  shooty
Jared Leto

Jared Leto

Jared Leto